zpět na úvodní stránku

Ubytování

Společnost GUARANT International (dále uvedena jako sekretariát kongresu) byla ustanovena oficiálním zprostředkovatelem a bude zajiš­ťo­vat všechny související záležitosti.

Seznam hotelů

Zobrazit mapu

Hotel Cena v Kč
jednolůžkový / dvoulůžkový pokoj
Vzdálenost
od místa konání akce
Vienna House Diplomat Prague ☆☆☆☆ 2 550 / 2 810 Místo konání
Meda of Museum Kampa ☆☆☆☆ 2 000 / 2 100 10 minut pěšky

Všechny výše uvedené ceny jsou za pokoj a noc včetně snídaně a 15% DPH. V případě, že by před začátkem kongresu nastala změna sazby DPH, sekretariát kongresu automaticky změní cenu Vašeho ubytování a následně Vás bude o této změně písemně informovat.

Poznámka: Cena ubytování není zahrnuta v registračním poplatku.

Skupinové rezervace

Pro skupinové rezervace kontaktujte prosím sekretariát kongresu na e-mailové adrese crc2019@guarant.cz.

Jak si rezervovat ubytování

K rezervaci ubytování využijte prosím On-line ubytovací formulář

On-line ubytovací formulář je přístupný pouze s heslem. Jednoduše vyplňte formulář s osobními údaji a heslo Vám bude automa­tic­ky zasláno. Vaše heslo je totožné pro všechny on-line formuláře.

Požadavky na rezervace budou zpracovávány v pořadí, v jakém budou na sekretariát kongresu přicházet. Vzhledem k velké poptávce a skutečnosti, že množství pokojů je limitováno, rezervujte si ubytování co nejdříve. Doporučujeme rezervovat si ubytování do 12. 10. 2019.

Potvrzení ubytování

Aby byla Vaše rezervace garantována, je nutno obratem uhradit částku za celý pobyt. Následně, po obdržení platby za ubytování, Vám bude Vaše rezervace potvrzena e-mailem.

Neobdržíme-li platbu do data splatnosti uvedeného na Vaší faktuře, rezervace bude automaticky zrušena.

Další náklady spojené s pobytem (televize, minibar, parkovné atd.) musí být zaplaceny účastníkem při odjezdu z hotelu na ho­te­lo­vé recepci. Hotel může po účastníkovi požadovat garanci těchto dalších nákladů formou autorizace na platební kartě při příjezdu na recepci nebo formou složení depozitu v hotovosti.

Zrušení ubytování, změny a vrácení úhrady za ubytování

Všechny změny týkající se rezervace ubytování, nebo její případné zrušení musí být zaslány písemně na sekretariát kongresu e-mailem crc2019@guarant.cz.

Případné vrácení úhrad bude řešeno po skončení kongresu.

Prosíme účastníky kongresu, aby v případě jakýchkoliv změn nekontaktovali samotný hotel, ale obraceli se výhradně na sekretariát kon­gre­su, který veškeré změny vyřizuje.

Storno podmínky

V případě zrušení a zkrácení termínu hotelové rezervace budou platit následující storno podmínky:

Termín zrušení rezervace

 

Storno poplatek

do 8. 11. 2019:

 

bez storno poplatku, pouze manipulační poplatek 150 Kč

od 9. 11. do 2. 12. 2019:

   

storno poplatek za zrušení celé rezervace ve výši jedné noci

od 3. 12. 2019:

   

storno poplatek za každou zrušenou noc

nedojezd

   

100% z celkové ceny ubytování

V případě nedojezdu bude Vaše rezervace držena do 12.00 hod následujícího dne, poté bude Vaše rezervace zrušena. Informujte proto, prosím, sekretariát kongresu o případné změně Vašeho příjezdu v dostatečném časovém předstihu.

Platební podmínky

1. Platební karta

Pro platbu platební kartou můžete využít On-line platební systém. Systém je dostupný s hes­lem, které bylo zasláno na Váš email během registračního procesu a akceptuje platební karty MasterCard/Eurocard, Visa a Diners Club.

2. Bankovní převod

Bankovní údaje s desetimístným variabilním symbolem Vám budou automaticky zaslány po vyplnění ubytovacího formuláře. Platby bez tohoto symbolu nemohou být identifikovány a ubytování nebude potvrzeno.

Platba bankovním převodem je možná do 29. 11. 2019. Po tomto termínu přijímáme pouze platby platební kartou prostřed­nic­tvím On-line platebního systému.

Daňový doklad

Daňový doklad Vám bude zaslán e-mailem do 14 dnů od přijetí platby.

© 2019 GUARANT International spol. s r. o.